Przedstawiciel Handlowy (maszyny obrabiające) Pomorze

Lepsza Praca

Szczecin

2016-11-29

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (maszyny obrabiające)

Miejsce pracy: Pomorze

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów (spotkania i kontakty telefoniczne, przygotowanie ofert i kalkulacji, przyjmowanie zamówień, kontrola dostaw, nadzór nad realizacją zamówień)
  • Doradztwo w zakresie dopasowania maszyn do potrzeb klienta
  • Negocjowanie warunków umów
  • Współpraca posprzedażowa z klientami
  • Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie do przełożonego z prowadzonych działa

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • Bardzo dobre umiejętności i predyspozycje sprzedażowe
  • Doświadczenie w sprzedaży do zakładów produkcyjnych: sprzedaż maszyn, narzędzi skrawających, chłodziwa, usługi obróbki metali, techniki ściernej, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, artykułów BHP itp.
  • Mile widziana znajomość rynku usług obróbki skrawaniem, branży maszynowej i pokrewnych
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w branży sprzedaży maszyn
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Szkolenia produktowe, techniczne
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Płaca podstawowa oraz premia od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!