PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - Łódź

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Łódź

2016-11-29

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta – lidera branży farmaceutycznej, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

OBOWIĄZKI:

- pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze

- naklejanie etykiet na kartoniki

- utrzymywanie odpowiednich standardów czystości w pomieszczeniach i na stanowiskach pracy

- przestrzeganie zasad BHP i GMP w codziennej pracy

- kontrolę jakości produktów

WYMAGANIA:

- staranności i dokładności

- zdolności manualnych

- aktualnej książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych

- bardzo dobrej organizacji pracy

- pracowitości, uczciwości, zaangażowania

- mile widziana znajomość branży farmaceutycznej oraz doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:

- pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

- zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej – pierwsze 2 tyg. umowa zlecenie, później umowa o pracę

- stawkę godzinową plus premię jakościowo-wydajnościową

- przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!