Specjalista ds. Logistyki

JOBS

Stara Kamienica

2016-11-29

Już od 100 lat zajmujemy się obróbką blachy. Stawiamy na tradycję i doświadczenie, podstawa naszego sukcesu jest też zespół wykwalifikowanych pracowników oraz ambitnych praktykantów. Łączymy niemiecką dokładność z polską kreatywnością i elastycznością. Jesteśmy ważnym graczem na rynku zaopatrzenia i dystrybucji, kroczymy międzynarodowymi i globalnymi drogami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: Spec/ds/Log/jobs.pl

Miejsce pracy: Stara Kamienica (dolnośląskie)

Podstawowe obowiązki:

  • Zarządzanie pracą podległych pracowników
  • Koordynowanie pracy zespołu magazynowego
  • Planowanie i realizacja dostaw towaru do klientów w Polsce i w Niemczech
  • Zamawianie  i awizacja dostaw
  • Kontakt z klientami firmy
  • Tworzenie dokumentów wysyłkowych (WZ, CMR, Listy załadunkowe)
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy kierowców

Wymagania:

  • Umiejętność organizowania i kierowania pracą w magazynie
  • Doświadczenie logistyczne
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system  wynagrodzenia - wynagrodzenie  podstawowe + premia uznaniowa + premia motywacyjna uzależniona od wyników pracy
  • Pracę w  międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny

Aplikacje prosimy przesyłam za pośrednictwem formularza

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!