Przedstawiciel Handlowy (branża tekstylna) Pomorze

Lepsza Praca

Szczecin

2016-11-29

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy będącej producentem tekstyliów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża tekstylna)

Miejsce pracy: Pomorze

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie, podpisywanie umów z klientami
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych
  • Opieka handlowa i merytoryczna nad klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Wymagania:

  • Zorientowanie na sukces
  • Samodzielność w działaniu i determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, znajomość lokalnego rynku hurtowego i detalicznego branży tekstylnej
  • Wykształcenie min. średnie poparte doświadczeniem w obszarze sprzedaży/dystrybucji/ negocjacji
  • Biegła znajomość obsługi komputera, Microsoft Office
  • Praca w podległym terenie
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.