Lakiernik mebli kuchennych

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Venlo

2016-11-29

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) dla pracodawcy z Holandii poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Venlo (Holandia)

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• samochód do dyspozycji ( mile widziany).

Obowiązki

• lakierowanie mebli kuchennych.

Oferujemy

• umowa na warunkach holenderskich,
• wynagrodzenie: 450 Euro netto/ tydzień,
• zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
• pomoc przy wszelkich formalnościach ze strony polskojęzycznego koordynatora.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania CV na adres mailowy: APLIKUJ

z załączeniem klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!