Promotor Firmy

Hart Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-29

Hart Sp. z o.o.

 

HART Ubezpieczenia jest nowym graczem na polskim rynku dystrybucji ubezpieczeń, czerpiącym z najlepszych praktyk i doświadczeń zagranicznych. Poszukujemy aktywnych oraz entuzjastycznych osób, które chcą razem z nami zdobywać doświadczenie i budować silną markę w Polsce.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

 Promotor Firmy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Ref. Promotor Firmy
 

Opis stanowiska:

Praca w dynamicznym start-upowym środowisku, dająca możliwość szybkiej nauki i rozwoju. Będziesz promował/-a naszą firmę, aktywnie pozyskiwał nowych klientów w jednym z naszych punktów obsługi (centrum handlowym) oraz współpracował z naszym całym zespołem sprzedażowym.

Wymagania:

Jeżeli jesteś otwartą osobą, masz w sobie entuzjazm, pozytywne nastawienie, lubisz kontakt z ludźmi oraz chcesz wspólnie z nami rozwijać się możemy Ci zaoferować

Oferujemy:

  • Pracę przy niezwykle ciekawym projekcie w interesującej i dynamicznej branży ubezpieczeniowej
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Elastyczny grafik pracy
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość dalszego rozwoju w naszej firmie
  • Wsparcie zespołu doświadczonych managerów
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród pozytywnie nastwionych ludzi

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i aplikację na adres: APLIKUJ

 

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hart Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hart sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferta jest nieaktualna