Konsultant ERP

KS PERSONAL SERVICE

Poznań

2016-11-29

Miejsce pracy: Poznań (Centrala)

ZADANIA:

  • realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu systemów klasy ERP
  • analiza potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań
  • rozwój i dostosowywanie systemów zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • wsparcie dla użytkowników korzystających z wdrożonego systemu

WYMAGANIA:

  • praktyczna wiedza z co najmniej jednego obszaru funkcjonowania przedsiębiorstwem: finanse i księgowość, gospodarka magazynowa, sprzedaż, personel, produkcja;
  • praktyczna znajomość języka SQL
  • (Oracle, MSSQL)
  • wysokie zdolności analityczne, komunikacyjne i nastawienie na konstruktywne rozwiązywanie problemów

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie we wdrażaniu i serwisowaniu systemów informatycznych
  • praktyczna znajomość programowania obiektowego pozwalającą na rozszerzanie oprogramowania o nowe funkcjonalności
  • umiejętność zbierania wymagań użytkowników, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ściśle określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach
  • duże możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • miłą atmosferę w pracy
  • pakiet socjalny

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail APLIKUJ ub dzwoń, +48 532 846 653.