Doradca klienta - branża finansowa - Praga Południe - od zaraz

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-29

Konsultant telefoniczny

Lubisz kontakt z klientem i swobodnie czujesz się w rozmowie telefonicznej?

Praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność i właśnie czegoś takiego poszukujesz?
Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy! :)

* ZADANIA *
- telefoniczny kontakt z klientem, który korzystał z usług firmy udzielającej szybkich pożyczek w celu zaproponowania kolejnej pożyczki (chodzi o pożyczki internetowe
, a więc to klient decyduje, czy będzie miał ochotę na ponowne skorzystanie z usługi firmy. My tylko zachęcamy :))

* WYMAGANIA *
- Obywatelstwo polskie - warunek konieczny;
- Poprawna wymowa;
- Dyspozycyjność;
- Wykształcenie min. średnie;
- Możliwość podpisania oświadczenia o niekaralności - warunek konieczny;

* OFERUJEMY *
- 11zł/12zł/h + premia;
- umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięczny;

Jesteś zainteresowany/a?

Wyślij do nas swoje CV ! Prosimy o dopisek klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.