Projekt biznesowy (STAŁY KLIENTA) 13,5 ZŁ/H + WYSOKIE PROWIZJE!!!

Universal Agent S.A.

Kraków

2016-11-29

Firma Armatis-lc Polska obecnie poszukuje osób w charakterze:
DORADCY KLIENTA BIZNESOWEGO

Jakie będą Twoje zadania?

  • telefoniczny kontakt z Klientami jednego w branżowych wydawnictw
  • sprzedaż czasopism o tematyce biznesowej
  • poprawne uzupełnianie wyniku rozmowy w systemie teleinformatycznym

Oferujemy:

  • oferujemy jasne i rzetelne warunki współpracy - bez żadnych kruczków i niejasnych sformułowań
  • w naszej firmie liczy się przede wszystkim człowiek - stawiamy na Twój rozwój!
  • oferujemy gwarantowaną stałą stawkę godzinową (13,5 zł!) + wysokie prowizje (średnie: 500 zł)
  • płacimy za udział w szkoleniu (240 zł)
  • nasza firma znajduje się blisko centrum (zaledwie 7 minut tramwajem od Dworca Głównego)
  • oferujemy kartę Multisport
  • posiadamy system poleceń współpracowniczych. Możesz otrzymać 600 zł za polecenie znajomego
  • wsparcie merytoryczne lidera masz zapewnione przy każdym etapie współpracy z nami
  • atmosfera pracy jest nieeeziemska! W powietrzu aż paruje od kreatywności!

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność min. 7,5 godziny dziennie (projekt realizuje swój czas współpracy od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 - 15:30)
  • komunikatywność i dobra dykcja
  • motywacja i zaangażowanie :-)

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!