Magazyn z odzieżą-PŁATNE TYGODNIÓWKI-17,50brutto/h-darmowy dowóz!!

JAGA Temp Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-29

APT Jaga Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy od zaraz!!!

Miejsce pracy: Plewiska lub Komorniki k.Poznania

Zadania:
-kompletacja odzieży;
-zdejmowanie zabezpieczeń z odzieży.

Oferujemy:
-pracę na okres 2 miesięcy (dla najlepszych możliwość dłuższej współpracy z Firmą);
-umowę zlecenia;
-stawkę godz. 16,50 zł brutto + 1 zł brutto premii frekwencyjnej;
-stawkę godz. za pracę w nocy 18 zł brutto + 1 zł brutto premii frekwencyjnej;
-MOŻLIWOŚĆ POBIERANIA WYNAGRODZENIA CO TYDZIEŃ;
-BEZPŁATNY DOWÓZ DO MIEJSCA PRACY Z PĘTLI GÓRCZYN W POZNANIU;
-pracę II zmianową po 8 i 12 godzin.

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (w zamian możliwość 2 dni wolnych między poniedziałkiem a piątkiem).

Wyślij nam swoje CV lub przyjdź na spotkanie w sprawie tej oferty w czwartek 24 listopada o godzinie 12.00 w hotelu MTJ, ul. Górecka 108.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!