Produkcja jogurtów i nabiału. Panie i Panowie.

WYG HR Consulting

Gdańsk

2016-11-29

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206/

Obecnie poszukujemy Panów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI JOGURTÓW I NABIAŁU.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemilogicznych
- ogólna sprawność fizyczna
- chęci do pracy

Obowiązki:
- pakowanie jogurtów
- składania kartanów
- kontrola jakości

Oferujemy:
- Umowę Zlecenie z ZUS
- możliwość pracy w pełnym lub w niepełnym wymiarze godzin
- dla chętnych pracę tylko w weekendy ( zatrudniamy osoby od 17 roku życia z pisemną zgoda rodziców)
-  stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub zgłoszenia na adres:
APLIKUJ z zaznaczeniem nr referencyjnego JOG/11/ORU.
Więcej info pod nr 507 194 723 lub 515 323 359.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!