Dekarz - specjalista / Holandia, Zwolle, Den Bosch

GSU INTER-WORK

Zwolle, Den Bosch

2016-11-29

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Dekarz - specjalista

Miejsce pracy: Den Bosch, Zwolle (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: 28-11-2016

OPIS STANOWISKA:

Praca przy demontażu i montażu pokryć dachowych:

- blachy faliste / trapezowe
- eternit / płytki dachowe z włókno-cementu

WYMAGANIA:

- min. 2 letnie doświadczenie w pracy z powyższymi pokryciami dachowymi / materiałami – warunek konieczny
- umiejętność szybkiej i dokładnej pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B (oraz własny samochód)

OFERUJEMY:

- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne warunki – możliwość indywidualnej negocjacji stawki w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
darmowe zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku „Aplikuj na tę ofertę” lub przesłanie CV w wersji polsko i angielsko (niemiecko) języcznej przez formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 790 368 373 lub mailowego: APLIKUJ

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99302 ofert pracy. Sprawdź!