Lekka praca produkcyjna, świetna atmosfera, umowa o pracę!

Actio HR

Gdańsk

2016-11-29

Jeśli jesteś Panią i poszukujesz stałej pracy w firmie produkcyjnej, cenisz sobie dobrą atmosferę, zależy Ci na umowie o pracę...

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcyjny
Miejsce Pracy: Gdańsk-Szadółki

Wymagania:
- zdolności manualne
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- mile widziane PANIE.

Obowiązki:
- wykonywanie prostych prac produkcyjnych.

Oferujemy:
- umowę zlecenie (po tygodniu możliwość przejścia na umowę O PRACĘ!),
- terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- zatrudnienie w dużej, produkcyjnej firmie,
- współpracę NA LATA!

Opis dodatkowy:

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w tytule e-mail wpisując PK/11/16.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, ).

Agencja Zatrudnienia nr 10554
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99302 ofert pracy. Sprawdź!