Fabryka sera / pracownik produkcji

GSU INTER-WORK

Zeewolde

2016-11-29

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Praca w fabryce sera

Miejsce pracy: Zeewolde (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o
wpisana przez Marszałka woj. Śląskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10947
poszukuje dla swojego klienta osób chętnych do pracy tymczasowej na terenie Holandii.

Stanowisko:
praca w fabryce sera
miejsce pracy:

Holandia, Zeewolde

data rozpoczęcia:
od zaraz

Zakres obowiązków: przykładowo:-pakowanie , cięcie sera

PROFIL KANDYDATA:
wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- dyspozycyjność na okres co najmniej roku ( szukamy osób, którzy od podstaw nauczą się tej pracy i zostaną w firmie na dłużej)

Oferujemy:
-legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zakwaterowanie ( 81 euro/tydz)
-ubezpieczenie (21,48 euro/tydz)

Atrakycyjne dodatki:

Praca w systemie trójzmianowym:

II zmiana ( 14:45-23:00) - od godz. 18:00 płatne 130%, ostatnia godzina 140%

III zmiana ( 23:00 - 6:00) - płatne 140%

REKRUTACJA:
osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o rejestrację na:

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!