Elektromechanik Utrzymania Ruchu - Piorunów k. Błonia

JAGA Temp Sp. z o.o.

Sochaczew

2016-11-29

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Elektromechanik
Miejsce pracy: Piorunów k. Błonia

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne (elektronik, mechanik, elektromechanik, mechatronik),
• uprawnienia SEP 1kV,
• atutem będzie doświadczenie w pracy w Działach Utrzymania Ruchu lub Technicznych,
• praktyczna znajomość podstaw automatyki przemysłowej,
• znajomość podstaw mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,
• umiejętność wykonywania prac ślusarskich, czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• samodzielność, dokładność.

Obowiązki:
• uczestnictwo w uruchamianiu linii produkcyjnej,
• zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
• konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne,
• skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji,
• wdrażanie rozwiązań ograniczających przestoje maszyn,
• budowa nowych urządzeń, maszyn oraz stanowisk produkcyjnych.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 3 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,
• pracę w systemie zmianowym: 8-16:00; 6-14:00; 10-18:00; 14-22:00,
• stawkę godzinową 22zł brutto/godzinę,
• pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!