Specjalista ds marketingu i sprzedaży

Orbe Business Sp. z o.o

Kraków

2016-11-29

Agencja pracy ORBE Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 10846 to prężnie rozwijająca się firma zarządzająca zasobami ludzkimi. Świadczymy swoje usługi wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu Human Resources z zachowaniem najwyższych standardów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds marketingu i sprzedaży

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie pozytywnej relacji handlowej z już istniejącymi

- Dbanie o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

- Tworzenie ofert handlowych

- Aktywne prowadzenie kampanii social media mających na celu pozyskanie nowych Klientów

- Koordynowanie projektów marketingowych

- Tworzenie raportów i zestawień z wykonywanej pracy

- Dodatkowe prace biurowe

Wymagania:

- Wykształcenie średnie, wyższe mile widziane

- Minimum pół roku na analogicznym stanowisku pracy

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność

- Zdolności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży

- Biegła obsługa komputera

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjny system premiowy

- Bogaty system szkoleń

- Rozwój ciekawych projektów eventowych

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Rozwój zawodowy

Aplikowanie możliwe wyłącznie poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną oraz rozważymy kandydaturę w kontekście obecnej jak i przyszłych rekrutacji.Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”