Pracownik Magazynu Technicznego

Com40

Ociąż

2016-11-29

Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko:

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Posiadamy bogaty park maszynowy i jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy:

  • Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Praca na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w systemie 1-zmianowym

Zadania:

  • Obsługa Magazynu Technicznego: składowanie i grupowanie części, znakowanie części, dbanie o stany magazynowe
  • Obsługa systemu: wystawianie faktur oraz dokumentów PZ, WZ, RW
  • Nadzór nad środkami chemicznymi
  • Współpraca z lokalnymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych dostawców części
  • Realizowanie awaryjnych dostaw części z hurtowni i lokalnych warsztatów mechanicznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Mile widziana znajomość zagadnień technicznych (części maszyn, budowa maszyn)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy: Ociąż, między Kaliszem, a Ostrowem Wielkopolskim.

Kontakt:

Aplikacje  prosimy przesyłać na adres e-mail APLIKUJ lub składać osobiście w siedzibie firmy (Ociąż, ul. Torowa 11, 63-460 Nowe Skalmierzyce).

W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Dział HR Correct.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!