Specjalista ds. zamówień z językiem niemieckim

CEE Experts

Łódź

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Obowiązki:

    Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień klienta niemieckojęzycznego
    Aktualizacja zamówień w systemie SAP
    Kontakt z klientem
    Analiza i kontrola zamówień klienta pod kątem poprawności
    Współpraca z Działem Planowania Produkcji i Działem Transportu

Wymagania:

    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    Biegła znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość jezyka   angielskiego
    Wykształcenie wyższe
    Znajomość systemów SAP
    Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

    Pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie o wysokich standardach   pracy,
    Dofinansowanie do karty Multisport
    Prywatną opiekę medyczną
    Pakie szkoleń wewnętrznych