Recepcjonistka na 1/2 etatu w Agencji Reklamowej

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-29

Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji, istniejącą na rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista na pół etatu

Miejsce : Warszawa (Wilanów)

Obowiązki:

  • Dbałość o nienaganny wizerunek firmy,
  • Obsługa recepcji (obieg dokumentów wewnętrzny oraz zewnętrzny, obsługa centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych),
  • Zamawianie i nadzór nad artykułami biurowymi i gospodarczymi, współpraca z dostawcami,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień, nadzór nad fakturami,
  • Działania związane z administracją budynku,
  • Doraźne wsparcie administracyjne pracowników.

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Office,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności i chęci pracy w dynamicznym środowisku,
  • Skrupulatności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziany status ucznia/studenta.

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w stabilnej agencji reklamowej w wymiarze 4 godzin (pon-pt 8-12),
  • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczeń zawodowych w obszarze administracji,
  • Pracę w sympatycznej atmosferze i zgranym zespole,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport),
  • Mądrą kulturę organizacyjną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!