Praca przy pakowaniu drobnych elementów- elastyczny grafik

Fenix Poland

Łódź

2016-11-29

Agencja Pracy Tymczasowej – FENIX POLAND SP. Z O.O.
(nr certyfikatu 9311)

Fenix Poland Sp. z o.o. została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

Studiujesz, jesteś na emeryturze i chcesz sobie dorobić? A może potrzebujesz dodatkowego zatrudnienia? Mamy coś dla Ciebie!

Czynności pomocnicze przy linii produkcyjnej - pakownie.
Miejsce pracy: ul. Nowy Józefów 70, Łódź

Opis stanowiska:
-pakowanie i kompletowanie
-eliminowanie niezgodności oraz wadliwego towaru,
-praca na hali produkcyjnej

Oferujemy:
-zmiany i dni pracy dopasowane do PAŃSTWA potrzeb
-umowę zlecenie
-pracę w miłej atmosferze
-zapewniony BEZPŁATNY dojazd spoza Łodzi
-czas dojazdu do pracy RÓWNIEŻ PŁATNY!

Wymagania:
-pełnoletność!
-sumienność, cierpliwość
-brak stopnia niepełnosprawności
-zaangażowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu gowork, kontakt telefoniczny (504-246-424), bądź osobistą wizytę w biurze przy ul. Piotrkowska 270, 8 piętro (od pn. do pt. w godz. 9-17).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!