Rekruter

CSA Recruitment

Polska

2016-11-29

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • poszukiwanie kandydatów

  • tworzenie bazy danych kandydatów

  • selekcja kandydatów

  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • administracyjne wsparcie pracy działu rekrutacji

  • pozyskiwanie osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą

  • nawiązywanie kontaktu z urzędami pracy, urzędami powiatowymi, OHP

  • sporządzanie raportów do przełożonego

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • umiejętność pozyskiwania kandydatów

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność

  • cierpliwość i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • dyspozycyjność na długi okres czasu

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • pracę w zespole, zapewniającym pomoc i wsparcie

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • narzędzia do pracy: laptop, telefon, szkolenia

  • wsparcie ze strony przełożonego,

  • atrakcyjne zarobki oraz premie uzależnione od efektów Twojej pracy

  • możliwość rozwoju oraz długoletniej współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 0044 (0) 1554 746746 bądź o wysłanie cv pod adres: APLIKUJ z listem motywacyjnym w języku angielskim

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!