Kierowca C+E Tuttlingen Monachium

UBT Personal Sp. z o. o.

Tuttlingen Monachium

2016-11-29

Agencja Pracy UBT Personal Sp. z o.o. (Certyfikat 11475) w imieniu niemieckiego pracodawcy UBT Unternehmensberatung Tiedtke poszukuje pracowników do pracy od zaraz w Niemczech na stanowisko:

Kierowca C+E (spanie w kabinie)

zarobki: 1900 euro/netto

Obowiązki:

  • Przewóz artykułów na trasie Tuttlingen - Monachium
  • Należyta dbałość o powierzony sprzęt i towar
  • Praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym  komunikację
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  1900 euro/netto
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia