Kierowca C+E dla Mercedesa

UBT Personal Sp. z o. o.

Boblingen Stuttgart

2016-11-29

Agencja Pracy UBT Personal Sp. z o.o. (Certfikat 11475) z długoletnim doświadczeniem na rynku europejskim specjalizuje się w organizacji legalnego zatrudnienia pracowników na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W chwili obecnej poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

KIEROWCA KATEGORII C+E w zakładach Mercedesa

Miejsce pracy: Niemcy, Boblingen pod Stuttgartem

Obowiązki:

  • Przewóz towarów z hali do hali na terenie zakładów Mercedesa
  • Należyta dbałość o powierzony sprzęt i towar (załadunek i rozładunek należy do obowiązków kierowcy)
  • Praca od poniedziałku do piątku 8 godzin
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację !!
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub doświadczenie
  • Uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  1900 euro/netto
  • Zakwaterowanie płatne ok. 300e miesięcznie zorganizowane przez pracodawcę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia
  • Pomoc koordynatora na miejscu

Jesteś zainteresowany?

Pracuj z nami!!

Prosimy o wysyłanie CV na adres: APLIKUJ

lub zadzwoń do nas: +48 717 166 958