Przedstawiciel handlowy - woj. lubelskie

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Lublin

2016-11-29

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – generalnego przedstawiciela w Polsce, międzynarodowej firmy produkcyjnej, oferującego wysokiej jakości urządzenia do produkcji ciepłej wody użytkowej – osoby do pracy, na stanowisku:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: województwo lubelskie

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • kształtowanie polityki handlowej
  • współpraca z biurami projektów
  • szkolenia techniczno - handlowe dla klientów firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży urządzeń techniki grzewczej (preferowani będą handlowcy działający w tej branży)
  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do częstych wyjazdów
  • posiadasz umiejętności interpersonalne oraz dobrą organizację pracy własnej
  • znasz dobrze obsługę komputera, głównie oprogramowanie MS Office (Word, Excel,Outlook)
  • znajomość języka angielskiego będzie Twoim dodatkowym atutem.

Otrzymasz w zamian:

  • interesującą pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników
  • narzędzia pracy (telefon, samochód - również do celów prywatnych, itp.)
  • dużą samodzielność
  • szkolenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem PH/lubelskie.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Oferta jest nieaktualna