Praca poniedziałku do piątku. Nie wymagamy doświadczenia

Pmi- Outsourcing

Kąty Wrocławskie

2016-11-29

PMI Outsourcing sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU/ OPERATOR SERWISU

Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe

Miejsce pracy: Pietrzykowice ( k. Bielan Wrocławskich)

Obowiązki na stanowisku Magazyniera:
• transport palet pomiędzy magazynami
• przygotowywanie palet do wysyłek
• przyjmowanie dostaw i realizacja wysyłek
• wypakowywanie urządzeń do naprawy

Obowiązki na stanowisku Operatora serwisu:
• test sprawności i bezpieczeństwa urządzeń elektronicznych
• prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie
• przygotowanie urządzeń do wysyłki

Oferujemy:
• pracę od zaraz na pełny etat (w systemie 2-zmianowym)
• pracę od poniedziałku do piątku
• umowa o prace tymczasową
• wynagrodzenie podstawowe + premia
• dodatkowo płatne nadgodziny
• możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio z firmą

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.
tel: 530934472