Młodszy specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim lub francuskim

CEE Experts

Łódź

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Opis stanowiska pracy:

  • Kompleksowa obsługa eksportowych procesów sprzedażowych
  • Prowadzenie korespondencji handlowej w j. niemieckim lub j. francuskim
  • Przygotowywanie dokumentów eksportowych/importowych
  • Logistyka w zakresie transportu zagranicznego
  • Współpraca z kontrahentami, nawiązywanie kontaktów i obsługa dotychczasowych
  • Bieżące tłumaczenia korespondencji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość  j. niemieckiego lub j. francuskiego - w mowie i piśmie
  • Znajomość  j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Obsługa komputera (pakiet office)

Oferujemy:

  • Wsparcie przełożonego w trakcie wdrożenia do pracy
  • Umowę o pracę
  • Pełen pakiet benefitów dodatkowych t.j. karta multisport
  • Stałe godziny pracy
  • Cykliczne szkolenia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!