Młodszy Specjalista ds. Kampanii Wychodzących z językiem francuskim

CEE Experts

Łódź

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Zakres zadań:

  • Regularne telefoniczne badanie satysfakcji Klientów zagranicznych firmy
  • Umawianie spotkań z przedstawicielami firmy
  • Odpowiadanie na zapytania Klientów
  • Współpraca z departamentami w ramach obsługi zapytań Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz komunikatywna języka angielskiego
  • Umiejętność profesjonalnego prowadzenia rozmowy z Klientem
  • Komunikatywność, poprawna dykcja
  • Orientacja na wysoką jakość obsługi klienta
  • Gotowość do stałego poszerzania wiedzy
  • Dyspozycyjność na pełen etat
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji