SPECJALISTA DS. JAKOŚCI MARKI WŁASNEJ

Eurocash S.A.

Komorniki

2016-11-29

Grupa Eurocash:

To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów  spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Kluczowe zadania:

  • rozwój produktów Marki Własnej w obszarze kosmetyków i chemii gospodarczej
  • współpraca przy znakowaniu produktów Marki Własnej
  • stały kontakt z dostawcami i monitoring jakości produktów Marki Własnej
  • współudział w certyfikacji wyrobów Marki Własnej
  • nadzór nad reklamacjami
  • uczestnictwo w audytach dostawców
  • kwalifikację dostawców

Idealny kandydat powinien:

  • mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • posiadać wykształcenie wyższe (chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna lub kierunki pokrewne)
  • znać normy, procedury oraz zasady związane z systemami GMP
  • mieć wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • bardzo dobrze organizować czas pracy oraz sprawnie rozwiązywać problemy pod presją czasu
  • swobodnie posługiwać się językiem angielskim

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej
  • się firmie dystrybucyjnej
  • samodzielne stanowisko pracy
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym opiekę medyczną, kartę sportową, stypendia naukowe dla dzieci, imprezy integracyjne i wiele innych...

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomoca poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!