Product manager

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Środa Wielkopolska

2016-11-29

Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – - wiodącego producenta i dystrybutora produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz -- kandydata na stanowisko:

Product Manager

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania na stanowisku pracy:

  • współtworzenie strategicznego kierunku rozwoju dla podległych grupproduktowych/ kategorii produktów,

  • wykonywanie analiz rynkowych oraz monitorowanie i analiza trendów rynkowychw celu wzrostu konkurencyjności,

  • udział w kreacji oraz terminowym wprowadzaniu na rynek nowych produktówzgodnie z objętą strategią marki,

  • tworzenie planów projektów oraz ścieżek krytycznych dla dedykowanychprojektów marketingowych (odpowiedzialność za wewnętrzne uzgodnienia między
    działowe),

  • tworzenie materiałów marketingowych (BTL, opakowania) w ramach podległychgrup produktowych/ kategorii produktów.

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży artykułów przemysłowych, budowlanych lub instalatorskich,

  • masz wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie lub kierunki pokrewne),

  • masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B. oraz jesteś gotów do podróży służbowych,

  • posiadasz umiejętność zarządzania projektami,

  • odznaczasz się zdolnościami analitycznymi, zarządzania czasem i ustalania priorytetów - w tym
    terminowości, skoncentrowania na działaniach przynoszących wymierne efekty,

  • cechuje Cię otwartość do podejmowania wyzwań, wytrwałość i elastyczność.

Oferujemy Ci:

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na
z dopiskiem PM/ŚRODA WIELK.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!