PREZES ZARZĄDU

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Wrocław

2016-11-29

Business Bridge Group jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta  renomowanej, dużej spółki świadczącej usługi czystościowo-porządkowe  osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Dolny Śląsk

Opis stanowiska:

  • planowanie i organizowanie działalności Spółki w zakresie  świadczenia usług porządkowych,

  • monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów sprzedażowych,  wysoką jakość obsługi klientów oraz umacnianie pozycji firmy na rynku,

  • działalność operacyjna oraz wszystkie pozostałe aspekty związane z funkcjonowaniem Spółki na rynku,

  • planowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • analiza rynku oraz tworzenie strategii rozwoju i nadzór nad jej wdrażaniem, a także modernizacja przedsiębiorstwa,

  • reprezentowanie i dbanie o wizerunek firmy w kontaktach z zewnętrznymi kontrahentami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresu ekonomii, zarządzania lub podobne,

  • co najmniej 15-letnie doświadczenie, w tym 10-letnie  na stanowisku menedżerskim w dużej  firmie z branży usług porządkowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowychoraz wiedza techniczna z zakresu realizowania kontraktów,

  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw,

  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi,

  • samodzielność, asertywność oraz umiejętności i zdolności do tworzenia i egzekwowania efektywnej strategii biznesowej,

  • umiejętność znajdowania niekonwencjonalnych rozwiązań, kreatywność oraz konsekwencja w myśleniu i działaniu,

  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur renomowanej firmy,

  • stanowisko wyposażone adekwatnie do zajmowanej funkcji,

  • wynagrodzenie stosowne do zajmowanego stanowiska.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem PZ/DŚ.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!