Specjalista ds Reklamy

Merkury Markert

Strzyżów

2016-11-29

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(miejsce pracy Krosno/Podkarpacie)

Zakres obowiązków:
Realizacja projektów promujących ofertę firmy,
Tworzenie rożnych form reklamy,
Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii marketingowych

Oczekiwania
*wykształcenie wyższe,
*doświadczenie w zakresie marketingu lub reklamy,
*kreatywność, samodzielność,
*umiejętność pracy pod presją czasu,
*nastawienie na usprawnienie i szukanie nowych rozwiązań,
*nawiązywanie efektywnego kontaktu i współpraca z firmami zewnętrznymi

Oferujemy
*ambitną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
*stały rozwój kompetencji oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
*samodzielność w zakresie prowadzonych projektów marketingowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji 695150889