EXPORT MANAGER

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Środa Wielkopolska

2016-11-29

Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wiodącego producenta i dystrybutora produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz - kandydata na stanowisko:

Export Manager - rynek Francja

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska/ Francja

Zadania na stanowisku pracy:

  • aktywne pozyskiwanie kluczowych klientów,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na podległym rynku
    sprzedaży,

  • aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy,

  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,

  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień.

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz biegłą znajomość języka francuskiego,

  • masz komunikatywną znajomość języka angielskiego,

  • posiadasz doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych - 50% pracy we Francji, 50% w Centrali w
    Środzie Wielkopolskiej,

  • odznaczasz się wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi,

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • cechuje Cię samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,

  • lubisz aktywny styl pracy i kreatywność w działaniu.

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjny systemwynagrodzeń,

  • stałą opiekę mentora podczas całego okresu zatrudnienia,

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i osobistego,

  • możliwość wyjazdów zagranicznych,

  • niezbędne i profesjonalne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy),

  • szkolenia i rozwój zawodowy na samodzielnym stanowisku w firmie o
    ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV
z dopiskiem EXP.MANAGER/ ŚRODA WIELK.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!