Project manager z j. niemieckim

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-11-29

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika biurowego z językiem niemieckim.Szukamy osoby nastawionej na realizację celów, konsekwentnej, przedsiębiorczej i zaangażowanej w wykonywaną pracę.

Stanowisko: Project manager z językiem niemieckim
Nr referencyjny: PBN/11/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Planowanie i zarządzanie projektami na etapie sprzedaży,
- Doradztwo techniczne w sprzedaży oferowanych produktów,
- Raportowanie wyników oraz etapów realizacji planów,
- Uczestniczenie oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach i szkoleniach.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
- Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat),
- Mile widziana znajomość technologii wodno-przemysłowych,
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny "PBN/11/2016".

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084, +48 575-769-333, +48(91)852-50-51.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!