PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Transline Group

Świebodzin

2016-11-29

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp.zo.o jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 11088
Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami.

Aktualnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Świebodzinie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Агенція працевлаштування Transline Group, занесена до реєстру кадрових агенств під номером #11088
Шукаєете роботу? Зконтактуйтесь з нами.
В даний час для нашого клієнта в місті Свебодзін нам потрібні люди на посаду:

Miejsce pracy: Świebodzin
ПРАЦІВНИК СКЛАДУ
Місто роботи: Свебодзін
Nr ref PM/0616/ŚWIE
Номер оголошення PM/0616/ŚWIE
Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.
Вакансія для жінок, чоловіків, сімейних пар віком до 55 років

Opis stanowiska pracy: Обов’язки:
• proste prace fizyczne przy pakowaniu markowej odzieży , Не важка фізична робота при пакуванні брендового одягу
• przygotowywanie zamówień do wysyłki, Підготовка замовлень до висилки

Od kandydatów oczekujemy: Вимагання:
• gotowości do pracy w systemie zmianowym, Готовність до позмінної роботи
• spostrzegawczości i dbałości o szczegóły, Пильність і увага до деталей
• umiejętności pracy w zespole, Вміння працювати в колективі

Kandydatom oferujemy: Ми гарантуємо:
• pracę w systemie zmianowym, Безкоштовну вакансію з підписанням
• ofertę pracy tymczasowowej, Хорошу бонусну систему
• atrakcyjny system premiowania Можливість вироблення карти побиту

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem ref. na adres mailowy: APLIKUJ z dopiskiem:
Якщо Ви зацікавлені вакансією, вишліть резюме з номером вакансії на: APLIKUJ з дописом:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

"Я виражаю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей, необхідних для проведення процесу підбору персоналу (відповідно до закону від 29 серпня про захист персональних даних; Законодавчий Вісник з 2002 року. № 101, одиниця. 926 зі змінами)