Telefoniczna obsługa klienta ŁÓDŹ BAŁUTY

STAN SYSTEM

Łódź

2016-11-29

Zatrudnię specjalistę ds. telefonicznej obsługi sekretariatu. Praca w pełnym wymiarze pracy w biurze w Łodzi na Bałutach.

Zadania:
- umawianie spotkań rekrutacyjnych
- telefoniczny kontakt z klientem i udzielanie informacji o warunkach wykonania usługi
- wykonywanie telefonów do klienta z informacją o terminie wykonania usługi

Specjalista nie sprzedaje produktów ani usług. Kontakt z klientem ma charakter informacyjny. Specjalista kontaktuje się tylko z klientami, którzy podjęli współpracę i oczekują na wykonanie usługi.

Wymiar godzin:
Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 oraz w xo drugą sobotę ( soboty do ustalenia) w godz. 10:00 - 15:00.

Wynagrodzenie:
Stawka godzinowa: 8 złotych netto/h.
Przewidywane wynagrodzenie miesięczne wynosi ok 1450 złotych netto. Umowa zlecenie.

Wymagania:
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
- status studenta (studia zaoczne)
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!