Koordynator ds. Kadr i Płac

Platinium Wellness Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-29

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie działem Kadr i Płac;
  • Zapewnianie efektywnego i zgodnego z przepisami funkcjonowania obszaru kadrowo- płacowego;
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa;
  • Współpraca z instytucjami: ZUS, US, GUS, PFRON;
  • Nadzór nad realizacją regulaminów (pracy, wynagradzania) oraz obowiązujących procedur;
  • Współpraca z kadrą zarządzającą;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Opracowywanie prognoz, planów i budżetów, wynagrodzeń oraz kosztów pracy;
  • Opracowywanie rocznych i wieloletnich planów oraz prognoz zatrudnienia;
  • Opracowywanie i doskonalenie systemów motywacyjnych;
  • Opracowywanie zasad wynagradzania pracowników i gospodarowania środkami funduszu wynagrodzeń;
  • Analizowanie kształtowania środków na wynagrodzenia w Spółce oraz dostosowanie środków do planów zatrudnienia;
  • Projektowanie i zarządzanie benefitami;
  • Przygotowywanie analiz z zakresu zatrudnienia i wynagrodzeń;
  • Opracowywanie procedur wewnętrznych w ramach powierzonych obowiązków;
  • Prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej dot. zatrudnienia i wynagrodzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na analogicznym stanowisku w dużej firmie;
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach o rozproszonej strukturze (co najmniej 300 osób);
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, prawa podatkowego z obszaru kadrowo-płacowego, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych;
  • Znajomość różnych systemów kadrowo-płacowych;
  • Znajomość programu Płatnik i programu kadrowo-płacowego OPTIMA;
  • Doświadczenie w tworzeniu regulaminów wynagrodzeń, regulaminów pracy oraz procedur wewnętrznych zapewniających sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach struktury organizacyjnej;
  • Pozytywne nastawienie i proaktywne podejście do pracy;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespółu;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Wiedza oraz praktyczna umiejętność budowania prognoz, planów zatrudnienia oraz budżetu wynagrodzeń;
  • Komunikatywność, samodzielność, systematyczność, terminowość, odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!