Project manager/Kierownik projektu

Xplan Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-29

Firma Xplan to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm specjalizujących się w usługach FIT OUT w Polsce. Świadczy kompleksowe usługi budowlane i architektoniczne związane z przebudową i aranżacją powierzchni biurowych, komercyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Działa na terenie całego kraju, z oddziałami w Gdańsku, Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu oraz z siedzibą główną w Warszawie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

Obowiązki:

• Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego w zakresie wykończenia wnętrz,
• Nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej,
• Prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt,
• Nadzór nad jakością wykonywanych prac,
• Przygotowywanie kosztorysów i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji,
• Raportowanie o postępie robót i wynikach finansowych projektów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Minimum 3 lata doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych,
• Mile widziane uprawnienia budowlane
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność delegowania zadań
• Umiejętność zarządzania ekipami budowlanymi
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Dobra organizacja pracy,
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie aranżacyjno-budowlanej
• Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
• Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju osobistego
•  Stabilne warunki zatrudnienia
•  Niezbędne narzędzia potrzebne pracy