Praca opiekuna w Niemczech, wysokie zarobki, praca od zaraz

Gowork.pl

Hamm

2016-11-30

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_887A

Nasz podopieczny:

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla 91- letniej Pani z nadciśnieniem.

Miejsce zlecenia: okolice Hamm

Opieki potrzebuje: Pani Anna lat 91

Ma problemy z mobilnością, potrzebuje asekuracji, pomocy by wstać. W zależności od nastroju porusza się albo przy balkoniku albo jeździ na wózku inwalidzkim. Choruje na nadciśnienie i zaburzenia rytmu serca. Ma również problemy z kręgosłupem, wypadł jej dysk.

Obowiązki:

Trzeba prowadzić gospodarstwo domowe, robić zakupy, gotować, sprzątać.

Do zadań opiekunki należeć również będzie: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, czynnościach toaletowych. Opiekunka będzie również towarzyszyć seniorce w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7056 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!