Pomoc domowa i opieka dla Seniora

altenbetreuung24

2016-11-30

Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla pani Helga. Seniorka jest osobą mobilną oraz samodzielną. Wszystkie codzienne czynności wykonuje sama lub z niewielką pomocą.

Nr referencyjny: NIEM_1041A

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów, wyprowadzanie psa na spacer. Dodatkowo opiekunka odpowiedzialna będzie za organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopieczną: spacery, rozmowy, oglądanie zdjęć, gra w karty.

Wymagania:

Warunkami koniecznymi które musi spełniać kandydatka jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (mile widziane referencje). Opiekunka również musi akceptować zwierzęta domowe (wraz z seniorką mieszka pies).

Oferujemy:

Kandydatką zapewniamy podróż w obie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, pomoc i wsparcie koordynatorów podczas wyjazdu, atrakcyjne zarobki oraz dodatkowe bonusy w okresie świątecznym.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7305 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!