Pilnie poszukujemy opiekunki dla starszej Pani

altenbetreuung24

Hamburg

2016-11-30

Nasza podopieczna, Pani Edelgard mieszka w Hamburgu, ma 93 lata więc potrzebuje szczególnej opieki i zainteresowania. Jest osobą leżącą jednak korzysta z chodzika. Jej stan psychiczny określany jest jako dobry. Choruje na osteoporozę, ma problemy z zasypianiem, ma guza oraz jest niewidoma.

Nr referencyjny: NIEM_68A

Obowiązki:

- ubieranie/ rozbieranie

- czuwanie w nocy

- pomoc w dojściu do toalety

- kąpiele

- transport na łóżko

Dodatkowo:

- zakupy, gotowanie

- pranie, prasowanie

- sprzątanie domu

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niewidomymi

- dobra znajomość języka

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- prawo jazdy

Oferujemy:

- pokrycie kosztów dojazdu

- legalne zatrudnienie

- ubezpieczenie

- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5420 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)