Praca dla opiekunki w Niemczech

Engeldaheim

Oldenburg

2016-11-30

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Teresy mieszkającej w okolicach Oldenburg.

Pani w domu sama chodzi, ale na zewnątrz jeździ na wózku inwalidzkim. Cierpi na nadciśnienie oraz ma problemy z sercem. Choruje również na cukrzycę.

Nr referencyjny: NIEM_722A

Obowiązki:

Opiekunka będzie głównie przygotowywać posiłki oraz pomagać je Pani spożywać, robić pranie oraz prasować.

Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności opiekuńczych.

Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem
  • Język na poziomie komunikatywnym
  • Dobry stan zdrowia
  • Brak nałogów
  • Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy legalną pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości od 1000 do 1100 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6840 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)