Pomoc kuchenna w restauracji

Flex-Employment B.V.

Holandia

2016-11-29

Agencja pracy Flex-Employment jest obecna na polskim rynku od kilku lat.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pomocy w restauracji do pracy w Holandii.
Data rozpoczęcia od zaraz.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pomoc w restauracji:
sprzątanie, zmywanie, praca w charakterze pomocy kuchennej

Miejsce pracy: Breda

Obowiązki:

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej ( mile widziane)
- znajomość jednego z języków (angielski lub niderlandzki) mile widziana
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy własnej
- prawo jazdy

Oferujemy:

- holenderską umowę o pracę
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesanie CV

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!