Specjalista ds. Obsługi Klienta

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Kraków

2016-11-29

Firma MCP to lider w branży usług edukacyjnych. Zajmujemy się wsparciem rozwoju młodzieży szkolnej, pracowników administracji publicznej, biznesu i osób indywidualnych. Naszym klientom proponujemy organizację zajęć dla młodzieży, szkoleń i usług doradczych, prowadzimy również szereg badań społecznych oraz kampanii informacyjnych.

Miejsce pracy: Kraków
Nr referencyjny: GW/01/SdOK

Obowiązki:

Pozyskanie i utrzymanie długofalowej relacji z Klientem tj. podtrzymanie relacji telefonicznej, mailowej, badanie potrzeb szkoleniowych, planowanie akcji marketingowych.
Organizacja usług edukacyjnych i badawczych tj. przygotowanie materiałów szkoleniowych, organizacja logistyki (dojazd, rezerwacje sal i hoteli)
Obsługa administracyjna tj. koordynacja obiegu dokumentów (umowy, dzienniki, harmonogramy)

Wymagania:

Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze szeroko rozumianego wspierania edukacji, usług doradczych, szkoleniowych, badawczych itp.
Rozpatrujemy również aplikacje osób bez doświadczenia branżowego, które gotowe są poszerzać swoją wiedzę z zakresu branży tj. wspierania edukacji i usług pokrewnych.
Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, umiejących sprawnie wyrażać swoje myśli.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w zawodach sprzedażowych (obsługa klienta, handel, sprzedaż i telesprzedaż) lub usługach społecznych (oświata, pomoc społeczna)
Wymagana jest podstawowa znajomość pakietu MS Office tj. Word, Excel, Outlook

Oferujemy:

Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe rozbudowane jest o system premiowy.
Świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, vouchery do kina itp.
Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności, dzięki jasnemu systemowi awansów. Ponadto - jako firma usługowa - mamy ogromne możliwości we wspieraniu naszych pracowników rozwijaniu indywidualnych autorskich projektów.
Stabilne zatrudnienie, firma świadczy usługi m.in. dla administracji publicznej, realizujemy zadania które są określane odpowiednimi ustawami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99409 ofert pracy. Sprawdź!