MGR FARMACJI - GUBEN

Quickjobs.de

Guben

2016-12-07

Dla naszego niemieckiego pracodawcy poszukujemy mgr farmaceute ze dobra znaj. j. niemieckiego.

Miejsce pracy: GUBEN

Obowiązki:
  • typowe prace zwiazane z wykonywaniem pracy w aptece (sprzedaz, konsultacja)
  • mozliwosc otrzymania stanowiska zastepcy szefa
  • praca rowniez na zmienne dyzury z mozliwoscia zamiany

Wymagania:
  • wyksztalcenie mgr. farmacji
  • dobra znajomosc j. niemieckiego
  • posiadanie uznania dyplomu mgr. farmacji w Niemczech

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreslony na caly etat z elastycznym czasem pracy
  • 34 dni urlopu w roku
  • zapewniona 13 pensja
  • wynagrodzenie 4000,- € Brutto
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • mozliwosc otrzymania taniego mieszkania w Guben. Koszt ok. 275,- €

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:
E-mail: APLIKUJ
Kontakt telefoniczny: +49 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."