Pielęgniarka POZ

BetaMed S.A.

Chorzów

2016-11-29

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • Kompleksowa opieka pielęgniarska w ramach POZ
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • specjalizacje lub kursy kwalifikacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego, rodzinnego, środowiskowo-rodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwa zachowawczego lub z opieki długoterminowej
  • kurs specjalistyczny szczepień
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • cierpliwość i życzliwe nastawienie
  • komunikatywność i otwartość
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • praca na etat w pełnym wymiarze godzin lub w ustalonych godzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku
  • przyjazne środowisko pracy