Pracownik produkcji w Holandii

Flex-Employment B.V.

Holandia

2016-11-29

Firma Flex-Employment jeste wiarygodnym partnerem w pośredniczeniu pracowników do pracy na terenie Holandii.
Aktualnie do pracy w Holandii poszukujemy osób na stanowiska:

Pracownicy na linię inpack; pakowanie: różny asortyment

Oferujemy zatrudnienie w branży: produkcyjnej i ogrodniczej

Miejsce pracy: Oudenbosch

Obowiązki:

- pakowanie produktów

- praca na taśmie

- praca w systemie  zmianowym

Wymagania:

- chęć do pracy
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność na okres 6 miesięcy
- chęć do pracy w zespole międzynarodowym,
- samodyscyplina i motywacja.

Oferujemy:

- opiekę polskiego koordynatora
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie holenderskie
- możliwość stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Flex-Employment

Tel. kom. + 48 885281885

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!