Księgowy/-a

E100 Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-29

E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

Księgowy/-a
Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: KS/01

Obowiązki:

sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych według Polskich Standardów Rachunkowości,
prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca,
monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością firmy,
nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wraz z tworzeniem deklaracji podatkowych,
prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych,
przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
rozliczanie różnic kursowych,
prowadzenie rozliczeń między spółkami w grupie,
kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US).

Wymagania:

bardzo dobra znajomość przepisów podatku dochodowego i VAT w szczególności w obrocie, międzynarodowym,
znajomość umów o unikaniu podwójnego opodatkowania,
doświadczenie w pracy w spółce międzynarodowej,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego,
umiejętności analityczne,
komunikatywność, inicjatywa, dokładność.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pakiet opieki medycznej,
realną możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."