Kontroler Jakości Opakowań Szklanych

FOB-Decor Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

2016-11-29

Miejsce pracy: Zawiercie/Turza
Nr referencyjny: KJOSZ/11/2016

Obowiązki:

  • rozwój procesu kontroli opakowań szklanych,
  • opracowywanie instrukcji kontroli, planów kontroli, poziomów AQL,
  • dobór sprzętu pomiarowego do weryfikacji do danych parametrów kontroli,
  • prowadzenie bieżącej kontroli jakości gotowych produktów,
  • dbałość o zapewnienie odpowiednich standardów jakości produktów,
  • prowadzenie wewnętrznych prób jakościowych,
  • bieżąca współpraca z Dostawcami opakowań szklanych,
  • przeprowadzanie auditów u Dostawców opakowań szklanych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • nadzór nad sprzętem pomiarowym,
  • udział przy wdrożeniu nowych opakowań,

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie, kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność,
  • umiejętność argumentacji na rzecz własnej opinii,
  • samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka rosyjskiego,
  • mile widziana znajomość języka angielski,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • samodzielne, ambitne stanowisko pracy oraz udział w rozwoju produktu firmy- uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów,
  • ciekawe, zagraniczne podróże służbowe,
  • stabilne warunki współpracy, umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych,