Kafelkarz / Glazurnik / Plytkarz - Netto od EUR 3.600,00 / Start: 09.01.2017

Zeitwerk Sp. z o.o.

07629 Hermsdorf

2016-12-02

Zeitwerk Sp. zo.o. jest firma serwisowa. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech,  Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kafelkarz / Glazurnik / Plytkarz
Miejsce pracy:  Niemcy – 07629 Hermsdorf

Zadania:

  • Doświadczenie w układaniu płytek
  • Mobilność

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie jako Kafelkarz / Glazurnik / Plytkarz min. 1 rok
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Za godzine EUR 16,50
  • Netto od EUR 3.600,00
  • Tygodniowe przelewy na konto
  • Start od: 09.01.2017
  • Wlasny samochod
  • Własna działalność

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem, oraz uprawnienia. W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. 696 708 706 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 17:00 / Website: www.zeitwerk.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).