Kierownik Produktu VEB

E100 Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-29

E100 Polska Sp. z o.o. to europejska firma oferująca pełny wachlarz usług dla firm transportowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biznesem, w którym wykorzystujemy zaawansowaną technologię i nowatorskie podejście, dlatego też szukamy najlepszych osób, które z odwagą i zaangażowaniem podejmują ambitne wyzwania, lubią pracować w zespole, działają szybko i z pasją.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: KPV

Obowiązki:

zarządzanie obszarem podległych produktów IT, analiza rynku i planowanie rozwoju nowych produktów i usług, rozwój i wdrażanie strategii produktów, uruchamianie i nadzorowanie instalacji produktów, wsparcie promocji i marketingu podległych produktów i usług, budowanie bazy wiedzy oraz kompetencji merytorycznych w zakresie nadzorowanych produktów.

Wymagania:

Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
Umiejętności redagowania treści stron internetowych i artykułów prasowych,
Umiejętności przygotowania prezentacji i prowadzenia szkoleń,
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego,
Wykształcenia wyższego kierunkowego,
Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
Inicjatywy, bardzo dobrej organizacja czasu pracy, kreatywności.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Ciekawą prace w rozwijającym się Zespole w międzynarodowym środowisku,
Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów,
Pakiet prywatnej opieki medycznej,
Możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!